Termíny kroužků
plastikový modelář M

Duben 2019
05.04.2019
10.04.2019
17.04.2019
24.04.2019

Květen 2019
03.05.2019
15.05.2019
17.05.2019
22.05.2019
31.05.2019

Přátelé

Facebook logo square

 

banner jitrenka

 

Kdo je připojen

Právě přítomno: 14 hostů a žádný člen

Náši partneři

logo JK

 

logo bosch

logo zpmv bily

logo ceps bily

 

Snížení energetické
náročnosti 
objektu
Jenišov


jenisov

radioZájmové útvary Domu dětí a mládeže v Českých Budějovicích slouží nejen k smysluplnému trávení volného času, ale také mohou být branou k budoucímu povolání.

V kroužcích technického oddělení se děti učí mnoha dovednostem, které mohou být velice užitečné. Například s elektronikou se potkáváme všude okolo nás. V počítačích, mobilních telefonech, v pračkách, v automobilech, elekronika je v regulaci topení v domě atd.

Kamkoli se podíváme, tak se víceméně setkáme s elektronickými obvody. A stále méně lidí dokáže dnes tato zařízení navrhovat nebo opravovat.
A po těchto odbornících je a bude stále společenská poptávka. Děti, které navštěvuji po dobu školní docházky radiotechnické kroužky, tak mají při troše zájmu a šikovnosti o budoucí "živobytí" dobře postaráno. V kroužcích DDM se naučí (pod vedením velice schopných lektorů) vše od základních elektronických obvodů až po programování mikročipů.
Technické oddělení DDM Č.B. nabízí nejen radiotechniku. V počítačových kroužcích mohou děti získat i základní znalosti programování. A umět alespoň trochu programovat, je také velice užitečná schopnost, kterou v budoucím profesním životě dokáže každý využít pro usnadnění své práce s počítači.  I kdyby to mělo být jen naprogramování nějaké vychytávky do Excelu, tvorba webových stránek nebo zpracovávání velkých objemů dat. Nemusí být člověk hned programátor velkých aplikací. Od věci není ani získání manualní zručnosti, procvičování jemné motoriky, trpělivosti a pečlivosti v různých modelářských kroužcích. Zkrátka technické obory mají budoucnost a my dokážeme na tuto situaci děti dobře připravit. 


Copyright © 2018. DDM CB All Rights Reserved.

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze