Termíny kroužků
plastikový modelář M

Duben 2019
05.04.2019
10.04.2019
17.04.2019
24.04.2019

Květen 2019
03.05.2019
15.05.2019
17.05.2019
22.05.2019
31.05.2019

Přátelé

Facebook logo square

 

banner jitrenka

 

Kdo je připojen

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

Náši partneři

logo JK

 

logo bosch

logo zpmv bily

logo ceps bily

 

Snížení energetické
náročnosti 
objektu
Jenišov


jenisov

banner physicsZde najdete všechny potřebné informace k fyzikálním olympiádám pořádaných DDM České Budějovice. Pokud hledáte informace, co kde najít nebo k Vám nedorazila přihláška, tak v tomto článku najdete odpovědi. Garantem FO za DDM České Budějovice je Zdeněk Šrámek, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na této e-mailové adrese Vám rádi zodpovíme další případné dotazy. Další adresy jihočeského výboru FO zde. Pokud váš student vyhraje, tak čtěte zde a pokud jste porotce, tak čtěte zde. (pravidla odměn). Organizační řád FO je k nahlédnutí zde.

 • Instruktážní řešení školního kola kategorie A, B, C, D ke stažení zde. (soubor pdf 1 MB). Pozor! Opravené řešení kategorie B! Soubor je zaheslovaný a heslo sdělím po ověření vyučujícímu na vyžádání. 
 • Instruktážní řešení školního kola kat. E,F zde (soubor pdf 200 kB) a kategorie G zde (soubor pdf 100 kB). Heslo stejné jako u A, B, C, D)
 • Všechna zadání školních kol najdete na http://fyzikalniolympiada.cz
 • Pokud již v předstihu víte, zda se budete účastnit Archimediády - FO kat. G (čtvrtek 23.5. 2019), tak prosím napište e-mail s pravděpodobnými počty žáků, abychom mohli připravit časový rozpis laboratorních prácí.

  Další info ke konkrétním kolům FO dále v článku..

Číst dál: 60. ročník fyzikální olympiády

banner jazykyZde najdete všechny potřebné informace ke konverzačním soutěžím v cizích jazycích (NJ, AJ, RJ, FJ, ŠJ), které zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky a výsledky.
Garantem SCJ za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy / mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Konverzační soutěže

banner cesky jazykZde najdete všechny potřebné informace k olympiádě z českého jazyka, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky, výsledky a testy s řešením (až po termínech konání předepsaných kol). Garantem OČJ za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy
- mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Olympiáda z českého jazyka

banner dejepisZde najdete všechny potřebné informace k dějepisné olympiádě, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky, výsledky a testy s řešením (až po termínech konání předepsaných kol). Garantem DO za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy - mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Dějepisná olympiáda

banner zemepisZde najdete všechny potřebné informace k zeměpisné olympiádě, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky, výsledky a testy s řešením (až po termínech konání předepsaných kol).
Garantem ZO za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy - mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Zeměpisná olympiáda

banner matematika

DDM České Budějovice spolupracuje s krajskou komisí MO a s PřF JU na organizaci přípravných seminářů pro řešitele MO kategorií A, B, C, na organizaci okresních kol kategorií Z5, Z6, Z7, Z8, Z9 a krajských kol kategorií Z9, A, B, C, P.

 

 

 

 • Garantem MO za DDM České Budějovice je Ing. Miroslava Čermáková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
  telefon 386 447 319.
 • Předsedou krajské komise MO je Mgr. Radek Trča Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 • Místopředsedkyní pro kategorie Z je Mgr. Dana Kabelová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 • Základní informace a zadání domácích kol najdete na http://math.muni.cz/mo.
 • Komentáře pro kategorie Z žádejte na adreseTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 • Komentáře pro kategorie A, B, C žádejte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Číst dál: 68. ročník matematické olympiády

banner bioZde najdete všechny potřebné informace k biologické olympiádě, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice a přihlášky.

Garantem BiO za DDM České Budějovice je Mgr. Klára Dragová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefon 386 447 313

Na tomto kontaktu Vám ráda zodpovím další případné dotazy.

Číst dál: 53. ročník Biologické olympiády


Copyright © 2018. DDM CB All Rights Reserved.

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze