Get Adobe Flash player

Termíny kroužků
plastikový modelář

3.1.-12.1.-17.1
-26.1.-31.1.9.2.
14.2.-23..2-28.2.
9.3.-23.3.

Statistika

Náši partneři

logo bosch 

logo zpmv

logo ceps

 

Informace k soutěžím MŠMT

59. ročník fyzikální olympiády

banner physicsZde najdete všechny potřebné informace k fyzikálním olympiádám pořádaných DDM České Budějovice. Pokud hledáte informace, co kde najít nebo k Vám nedorazila přihláška, tak v tomto článku najdete odpovědi. Garantem FO za DDM České Budějovice je Zdeněk Šrámek, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na této e-mailové adrese Vám rádi zodpovíme další případné dotazy. Další adresy jihočeského výboru FO zde. Pokud váš student vyhraje, tak čtěte zde a pokud jste porotce, tak čtěte zde. (pravidla odměn). Organizační řád FO je k nahlédnutí zde.

 • Instruktážní řešení školního kola kategorie A, B, C, D ke stažení zde. (soubor pdf 9 MB). Soubor je zaheslovaný a heslo sdělím po ověření vyučujícímu na vyžádání. 
 • Instruktážní řešení školního kola kat. E,F zde (soubor pdf 200 kB) a kategorie G zde (soubor pdf 120 kB). Heslo stejné jako u A, B, C, D)
 • Pokud již v předstihu víte, zda se budete účastnit Archimediády - FO kat. G (pravděpodobně pátek 26.5. 2017), tak prosím napište e-mail s pravděpodobnými počty žáků, abychom mohli připravit časový rozpis laboratorních prácí.

  Další info ke konkrétním kolům FO dále v článku..

Číst dál: 59. ročník fyzikální olympiády

Konverzační soutěže

banner jazykyZde najdete všechny potřebné informace ke konverzačním soutěžím v cizích jazycích (NJ, AJ, RJ, FJ, ŠJ), které zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky a výsledky.
Garantem SCJ za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy / mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Konverzační soutěže

Olympiáda z českého jazyka

banner cesky jazykZde najdete všechny potřebné informace k olympiádě z českého jazyka, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky, výsledky a testy s řešením (až po termínech konání předepsaných kol). Garantem OČJ za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy
- mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Olympiáda z českého jazyka

Dějepisná olympiáda

banner dejepisZde najdete všechny potřebné informace k dějepisné olympiádě, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky, výsledky a testy s řešením (až po termínech konání předepsaných kol). Garantem DO za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy - mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Dějepisná olympiáda

Zeměpisná olympiáda

banner zemepisZde najdete všechny potřebné informace k zeměpisné olympiádě, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky, výsledky a testy s řešením (až po termínech konání předepsaných kol).
Garantem ZO za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy - mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Zeměpisná olympiáda

67. ročník matematické olympiády

banner matematikaDDM České Budějovice spolupracuje na organizaci okresních kol kategorií Z5, Z6, Z7, Z8, Z9 a krajských kol kategorií Z9, A, B, C, P.

 

 

 

 

 • Garantem MO za DDM České Budějovice je Ing. Miroslava Čermáková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
  telefon 386 447 319.
 • Předsedou krajské komise MO je Mgr. Radek Trča Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 • Místopředsedkyní pro kategorie Z je Mgr. Dana Kabelová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 • Základní informace a zadání domácích kol najdete na http://math.muni.cz/mo.
 • Komentáře pro kategorie Z žádejte na adreseTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 • Komentáře pro kategorie A, B, C žádejte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Číst dál: 67. ročník matematické olympiády

52. ročník Biologické olympiády

banner bioZde najdete všechny potřebné informace k biologické olympiádě, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice a přihlášky.

Garantem BiO za DDM České Budějovice je RNDr. Hana Korčáková, CSc, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefon 386 447 313

Na tomto kontaktu Vám ráda zodpovím další případné dotazy.

Číst dál: 52. ročník Biologické olympiády