Termíny kroužků
plastikový modelář M

Únor 2019
13.02.2019
22.02.2019
27.02.2019

Březen 2019
08.03.2019
13.03.2019
22.03.2019
27.03.2019

Přátelé

banner face

 

banner jitrenka

 

Kdo je připojen

Právě přítomno: 74 hostů a žádný člen

Náši partneři

logo bosch

logo zpmv bily

logo ceps bily

 

infoVážení návštevníci webových stránek Domu dětí a mládeže České Budějovice.
V současné době zahajujeme přihlášování do kroužků pomocí nového informačního systému. Kroužky (zájmové útvary) najdete v sekci zájmové útvary v menu nalevo. Lze se také přihlásit přímo přes portál. Základní informace k přihlašování si přečtěte v návodu k přihlášení.

K 30.6. 2018 jsou zaktualizovány všechny zájmové útvary na nový školní rok 2018/2019. Pro vaše pohodlí uvádíme některé informace.

      • Zájmová činnost začíná od 10.9. 2018 a končí nejpozději 31.5. 2019.
      • Jestliže si vyberete z naší rozsáhlé nabídky, vyplňte co nejdříve elektronickou přihlášku, která je součástí těchto stránek (viz.info zu pen odkazy na jednotlivé kroužky v levém menu) Pokud je to pro Vás jen trochu možné, přihlaste se tímto způsobem. (Vlevo si vyberete zájmový útvar a zvolíte "online přihlášení").  Usnadníte nám tak práci s údaji. Prosíme o vyplnění VŠECH údajů. Jsme školské zařízení a musíme vést veškerou agendu, která je požadována po základních školách. Dále musíme mít ze zákona Váš podpis, tak prosím vytiskněte přihlášku, která vám přijde mailem a tu doručte na vrátnici DDM nebo vedoucímu konkrétního kroužku. Další možností je donést přihlášku přímo na zahajovací schůzku vybraného zájmového útvaru. Pokud máte cestu okolo DDM, tak si můžete zdarma vyzvednout bulletin, kde naleznete vše potřebné - názvy, ceny, informační či zahajovací schůzky atd.
      • U zájmových útvarů, kde není uveden termín informační či zahajovací schůzky, budete na základě podané přihlášky vyzváni k návštěvě, na které budou domluveny přesné termíny a zodpovězeny Vaše dotazy. Přijati jste automaticky po podání přihlášky kromě specializovaných kroužků.
      • U jednotlivých zájmových útvarů je uvedeno:
       bullet sedypočet vyučovacích hodin v týdnu
       bullet sedyvýše školného na CELÝ (stále se na to ptáte) školní rok 2018/2019, které je nutné uhradit do 22.10. 2018. Prosíme o dodržení termínu platby!
      • Do většiny zájmových útvarů je možné se po dohodě přihlásit i během celého školního roku.
      • Místa schůzek zájmových útvarů: (V sekci Kde nás najdete - naleznete přesné umístění)
       bullet sedyHlavní budova DDM, U Zimního stadionu 1 (ZÚ umělecké, přírodovědné, technické, vzdělávací a kluby).
       bullet sedyStředisko sportu Rožnov (ZÚ silových sportů a stolního tenisu).
       bullet sedyStředisko v Lannově loděnici u Dlouhého mostu (ZÚ dramatické, přírodovědné, tělovýchovné, turistické a také sportovní soutěže)
       bullet sedyProstory základních či středních škol (ZÚ taneční, tělovýchovné a další aktivity).


Copyright © 2018. DDM CB All Rights Reserved.