Get Adobe Flash player

Termíny kroužků
plastikový modelář
20.9. - 27.9. - 6.10. - 11.10.

20.10.

Statistika

Náši partneři

logo bosch 

logo zpmv

logo ceps

 

DDM Č. Budějovice | Kde nás najdete

Přírodovědné oddělení nabízí volná místa v kroužcích

scarlet honeyeater bird red feathers mV letošním školním roce otevíráme na oddělení přírodovědy kromě tradičních kroužků, také úplné novinky. Kdo má zájem o rostliny - poznávání nebo i laboratorní zkoumání - přihlašte se kroužku Kouzla
s rostlinami
. Pro přípravu na Biologickou olympiádu přijďte do Biologického kroužku.
Dále máme ještě několik volných míst v rybářských kroužcích a ve specializovaných - Entomologickém kroužku a Přírodovědě pro velké. Přijďte, určitě si z pestré nabídky vyberete.

Westernové aktivity

2017 06 westernove aktivityPravidelný trénink lukostřelby, ovládání honáckého biče, házení nožem a tomahawkem pro mládež od 12 let a dospělé. Výuka, workshopy, soutěže. Možnost zapůjčení potřebného vybavení, délka 1 kurzu jsou 2 měsíce. Trénink se koná v Lannově loděnici v centru Českých Budějovic, venku 07.05.-25.06. a 03.09.-29.10. 2017. Přijďte si vše vyzkoušet každou neděli v 16:00 hodin. Zájemci, hlaste se prosím předem, obdržíte přihlášku a kompletní informace – kapacita je omezená.
Lektor – Ing. Jindřich Zobl, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mobil: 605 516 503, www.bicevyrobashow.cz

Upozorňujeme, že toto není aktivita DDM. Poskytujeme pouze prostory.

Nabídka technických kroužků

Budoucí povolání? Rodiče čtěte!

radioZájmové útvary Domu dětí a mládeže v Českých Budějovicích slouží nejen k smysluplnému trávení volného času, ale také mohou být branou k budoucímu povolání.

V kroužcích technického oddělení se děti učí mnoha dovednostem, které mohou být velice užitečné. Například s elektronikou se potkáváme všude okolo nás. V počítačích, mobilních telefonech, v pračkách, v automobilech, elekronika je v regulaci topení v domě atd.

Číst dál: Nabídka technických kroužků